اینستاگرام
هایپر الکترونیک
سبد خرید
Monday 20 May 2019  | دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
صفحه اصلی    درباره هایپر الکترونیک    تماس با ما    قوانین و مقررات    اخبار و جشنواره ها   
۳۳۱۲۹۳۹۲   ۳۳۱۲۴۱۷۹   تلفن مشاوره
ارسال به سراسر کشور

قوانین و مقررات هایپر الکترونیک
 
هایپر الکترونیک با داشتن تیم حرفه ای باربری و سیستم ارسال سريع و مطمئن کالا به نقاط دور و نزدیک کشور ایران ، لذت خريد آسان و مطمئن اینترنتی و آنلاین لوازم خانگی را براي شما به ارمغان می آورد.
 
ارسال کالا در شهر تهران

فروشگاه هایپر الکترونیک ، با داشتن تیم حرفه ای حمل و نقل ، کالاهای مشتریان تهران را در اسرع وقت به بهترین شیوه حمل و نقل در اختیار مشتریان گرانقدر قرار خواهند داد. کالاهای مشتریان از انبار مرکزی شرکت هایپر الکترونیک بارگیری می شود و به محل مشتریان انتقال داده خواهد شد. تیم حرفه ای حمل و نقل با داشتن لباس فرم ، طبق مصوبه و دستورالعمل کالاها را تا درب منزل مشتریان تحویل می دهند و در صورت درخواست مشتری به طبقات مختلف جابه جا خواهند کرد، همکاران ما در بخش حمل و نقل تمامي کالاها را در زمان تحويل از بسته بندي خارج و از لحاظ بدنه صحيح و سالم تحويل شما مي نمايند و در صورت وجود ايراد ظاهري در کالا آن را برايتان تعويض مي نمايند.
شرکت هایپر الکترونیک در جهت رضایتمندی مشتریان نرخ مصوب کرایه حمل و نقل را به شرح زیر اعلام میکند تا هیچگونه ابهامی در هزینه حمل و نقل برای مشتریان عزیز بوجود نیاید.
شرایط ارسال کالا
سفارش هايي که در روزهاي کاري و تا ساعت 8 بعدازظهر ثبت شوند ، ظرف مدت حداکثر 72 ساعت ارسال می شود و هزينه حمل آن طبق جدول هزينه حمل محاسبه و درب منزل دريافت مي گردد.
 
نکته
هزينه حمل فقط شامل ارسال کالا  تا درب منزل (براي سفارشات تهران وکرج) مي باشد و براي تحويل کالا داخل منزل هزينه جداگانه دريافت مي گردد که شرح آن در جدول زیر آمده است.
هزينه ارسال براي گروه کالاهاي لوازم خانگی ریز براي شهر تهران 300،000 ریال و هزینه ارسال برای حومه شهر تهران و همه ی شهرستان ها توسط  شرکت TPX و بصورت وزنی محاسبه مییشود. 

هزينه جابجايي و بالابری کالا در هرطبقه براي کالاهاي لوازم خانگی ریز

هزینه بالابری کالا برای هر طبقه (سال 97)

جاروبرقی

50,000 ریال

فر برقی، مایکروویو

70,000 ریال

اجاق گاز

100,000 ریال

نکته : در صورتی که کالاها با آسانسور جابه جا شوند ، فقط هزینه یک طبقه محاسبه می شود.

 
ارسال کالا به سراسر ایران (همه شهرستان ها) از طریق شرکت TPX

فروشگاه هایپر الکترونیک با فراهم آوردن امکان تحویل کالا از طریق شرکت TPX، امکان استفاده از خدمات خود را برای تمام کاربران در سراسر کشور فراهم کرده است.
هایپر الکترونیک ، کالاهای با وزن کم را در نهایت دقت و سلامت، پس از تایید کارشناسان فروش در انبار، به شرکت TPX تحویل داده میشود .کالا پس از تحویل به باربری بیمه شده و با بیمه نامه به آدرس مشتری ارسال میگردد. زمانی که کالا به شرکت TPX تحویل میشود از کالا عکس گرفته میشود و در بارنامه یا بیجک اعلام میشود که کالا صحیح و سالم تحویل داده شده است. باربری طبق قوانین بیمه موظف است که کالا را صحیح و سالم به مشتری تحویل دهد. همچنین هایپر الکترونیک ، به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی ، کالای شهرستان را بسته بندی اضافی روی کارتن اصلی خود محصول میکند که کالا صد در صد سالم به دست مشتری برسد. پس از ارسال ، بیجک باربری و اطلاعات بارنامه برای مشتری تلگرام میشود و در اختیار او قرارداده میشود. در این روش، کالای خریداری شده ظرف مدت 48 ساعت برای شهرهای نزدیک و نهایتا ظرف مدت 72 ساعت برای شهرهای دور به خریدار صحیح و سالم تحویل داده خواهد شد.
سفارش هايي که در روزهاي کاري و تا ساعت 8 بعدازظهر ثبت شوند ، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت به شرکت TPX ارسال میشود و هزينه آن از مشتري دريافت مي شود.

تاریخ ارسال مطلب : يكشنبه 8 مهر 1397               تعداد مشاهده این مطلب : 1 مرتبه
 
  آرشیو اخبار
لوازم آرایشی بهداشتی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه هایپر الکترونیکس محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح